USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas Caldas Novas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Apartamento Resort do Lago e Parque Aquático Caldas Novas Apartamento Caldas Novas Até 8 pessoas Caldas Novas Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas

ex. Apto Resort Do Lago Ate 8 Pessoas - Valor Promocional

Rezerwacja online
2026-09-22
2026-09-23

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

29

Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas

 Bezpłatne Wi-Fi

Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Ogrzewany basen

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Rekreacja

Park wodny

Zjeżdżalnie wodne

Stoły bilardowe

 Spa i relaks

Łaźnia parowa

 Posiłki/Napoje

Restauracja

Bar przekąskowy przy basenie

 Hotel przyjazny dzieciom

Basen dla dzieci

Sala zabaw

 Klimatyzacja

Plac Wolności znajduje się około 10 min jazdy samochodem od Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas, natomiast Monumento das Águas jest w prawie 4 km.

Park wodny znajduje się prawie 15 min autem od apartamentu.

Apartament zapewnia saunę i prysznic. Ponadto w łazience zapewniono ręczniki kąpielowe.

Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas jest wyposażony w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków takie jak lodówka. 15 minut wystarczy, aby dojechać do lotniska Caldas Novas. Łaźnia parowa, sauna i gorące łaźnie publiczne dostępne w obiekcie noclegowym zapewniają przyjemne doznania. Co więcej, apartament zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, pozwalając im skupić się na dobrym samopoczuciu fizycznym. Obiekt noclegowy oferuje również basen.

  • Lokalne atrakcje
  • UEG - Universidade Estadual de Goias
    1,1 km
  • The Universal Church of the Kingdom of God
    3,2 km
  • Cine 7ª Arte
    3 km
  • TECA - Museum Of Hot Waters
    3,1 km
  • Primeira Casa de Caldas Novas
    1,9 km
  • Lenut Spa
    3,2 km
  • Cachaçaria Vale das Águas Quentes
    2,6 km
  • Casarao
    2,9 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Caldas Novas
    8 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
  • Parking
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
  • Ochrona całodobowa
  • Winda
  • Karta dostępu

Opcje wyżywienia

  • Restauracja
  • Bar przekąskowy przy basenie

Usługi rekreacyjne

  • Ogrzewany basen
  • Basen zewnętrzny
  • Park wodny
  • Ogród
  • Sauna
  • Łaźnia parowa
  • Centrum fitness
  • Stoły bilardowe
  • Łaźnia termalna
  • Basen z widokiem
  • Płytki koniec

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Obsługa porządkowa

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Taras
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Basen dla dzieci
  • Zjeżdżalnie wodne
  • Sala zabaw

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 23:59
Wyjazd: od 09:00 do 11:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.

Często Zadawane Pytania

  • Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas?

    Na miejscu Goście Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas mogą zrelaksować się korzystając z łaźni parowej, sauny i gorących łaźni publicznych.
  • Czy Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas ma połączenie z Internetem?

    Tak, Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas oferuje Wi-Fi w miejscach publicznych.
  • Czy Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas obejmuje kuchnię?

    Tak, Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas oferuje pełnowymiarową kuchnię.
  • Czy apartament ma basen?

    Apartament dysponuje basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-22
2026-09-23

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Apartamento Caldas Novas Ate 8 Pessoas, Brazylia

Av.Caminho Do Lago Bloco D - Apto 510, Caldas Novas, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hoteis-em-goias.com

All rights reserved